close
متخصص ارتودنسی
وحید رحمانی خلیلی دکتر وحید رحمانی خلیلی علی اصغر رحمانی کاندیدای مجلس
مکتب بهشهر وبلاگ خبری شهرستان بهشهر لحظه به لحظه تاانتخابات مجلس دهم بهشهر نکا گلوگاه

پندی از تاریخ

سانحه تصادف اعضای شورای شهر

آلودگی مرغ به فلزات سنگین

  چه کسی کمر بسته که نسل ایرانیان را منقرض کند؟!


  چه کسی کمر بسته که نسل ایرانیان را منقرض کند؟!

  پس از برنج های آلوده هندی، لبنیات پالم‌دار و گوشت های آلوده بوفالو، حالا نوبت اعلام آلودگی مرغ ها به فلزات سنگین رسیده است؛ انگار کمر بسته‌ایم که خودمان را منقرض کنیم!

  ادامه خبر

ترازوی مجلس دهم بهشهر، اصولگرایان یا اصلاح طلبان؟  تحلیل مکتب بهشهر :
  در انتخابات مجلس دهم بهشهر کفه ترازو به کدام سمت سنگینی خواهد کرد؟آیا سبد آرای اصولگرایان غالب خواهد بود؟یا این بار یک کاندید اصلاح طلب وارد بهارستان خواهد شد؟
  [ ادامه مطلب ]

آمار سایت

نویسندگان

آخرین عناوین

با فعالیت های این روزهای وحید رحمانی خلیلی معلوم میشود که شیخ علی اصغر رحمانی نمی آید،البته برگزاری مراسم با رییس سابق دخانیات و تشکیل دفتر و.... برنامه هایی از طرف دکتر وحید است.البته خبری از حمایت شیخ علی اصغر نیز از ایشان شنیده نشده و فقط قرار بود یکی از این دو برادر در انتخابات شرکت کنند،دکتر وحید در حالی اعلام حضور کرده که هیچ خبری از انصراف شیخ اصلاحات شیخ علی اصغر رحمانی خلیلی به گوش نرسیده.

خبر زیر از وبسایت دکتر وحید رحمانی خلیلی است:

اولين نشست هم انديشي و بررسي توسعه متوازن منطقه اي با رويكرد مشاركت مردمي و بهره گيري از ظرفيت ها و امكانات محلي به منظور حضور حداكثري مردم در عرصه هاي سياسي ، اجتماعي و اقتصادي منطقه ، در دفتر دكتر وحيد رحماني خليلي استاد دانشگاه و با حضور جوانان نوانديش شهرستان هاي بهشهر ، گلوگاه و نكاء برگزار گرديد.

IMG_2607

 

در اين جلسه پس از تلاوت كلام الله مجيد ، آقاي دكتر وحيد رحماني خليلي ضمن خوشامد گويي به حاضران ، دعوت مردم به همدلي و همزباني در سال جاري را مورد تاكيد قرار دادند و مباحثي را پيرامون انتخابات آتي بيان كردند. متعاقب آن برخي از حاضران به ارائه ديدگاهها پرداختند.

مهندس عبدالحميد رحماني خليلي

مهندس عبدالحميد رحماني خليلي

در نهايت ميهمان ويژه و سخنران اصلي مراسم جناب آقاي عبدالحميد رحماني خليلي مدير عامل اسبق دخانيات كشور پيرامون آسيبها و موانع دستيابي به توسعه مطالب مهمي را ايراد نمودند و ضمن نقد و تحليل وضع موجود كشور در برنامه هاي توسعه اي و مقايسه و تطبيق آن با كشورهاي در حال توسعه مانند مالزي ، تركيه و كره جنوبي ، وجود دموكراسي ، سياست خارجي فعال و سازنده با ديگر كشورها ، جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي ، وجود احزاب قدرتمند و رسانه هاي مستقل را عامل توسعه اقتصادي و رفاه مردم در فرآيند توسعه نام بردند و در ادامه توسعه كشور را از طريق رهيافت نخبه محور يا رهيافت جامعه محور مورد توجه قرار دادند. ايشان همچنين اشاره اي به حضور پررنگ مردم در سرنوشت سياسي و برنامه هاي توسعه منطقه اي در دولت تدبير و اميد اشاره داشتند. ايشان در خاتمه اعتماد و حمايت مردم را مهمترين سرمايه اجتماعي هر فرد و جريان سياسي برشمردند و ضمن اشاره به سابقه قرنها خدمتگزاري ، همدلي و همراهي خاندان رحماني خليلي با مردم و درخواستها و دعوت هاي مكرر اقشار مختلف مردم به حضور بيشتر و موثرتر اين خانواده در جريانات اجرايي و سياسي ملي و منطقه اي اعلام داشتند در پاسخ به انتظارات و درخواستهاي مردم شريف و عزيز منطقه ، آقاي دكتر وحيد رحماني خليلي چهره جوان ، فرهيخته و دانشگاهي از خانواده رحماني كه از منظر فردي ، خانوادكي و پايگاه اجتماعي داراي موقعيتي ممتاز است جهت نامزدي دوره دهم انتخابات مجلس شوراي اسلامي به مردم معرفي مينمائيم.

IMG_2624

 

IMG_25951

IMG_2607

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط همشهری در تاریخ 1394/10/3 و 19:30 دقیقه ارسال شده است

حمایت رحمانیهای باند باز از محمد پوریانی ، باعث گردید این مدیر دغلکار در سال 83 به دروغ شرکت را ورشکسته اعلام کرده و به سرمایه گذار عربستانی بفروشد و خودش هم حق حساب بگیره و شکایت کارگران در دادسرای بهشهر هم بایکوت بشه .

این نظر توسط Akbari در تاریخ 1394/9/30 و 20:46 دقیقه ارسال شده است

شاید به جرئت بتوان گفت رحمانی خلیلی جزء معدود روحانیون مازندران بوده است که بیشترین تعدد کاندیداتوری در انتخابات مجلس را تجربه کرده است.
وبيشترين شكست را
🤔🤔🤔🤔😤
اما روند حضور و شکست‌های انتخاباتی رحمانی به دوره‌های سوم، چهارم، پنجم و هفتم خلاصه نشد. وی در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز درحالی که کاندیدای همسوی دیگری نیز در صحنه انتخابات حضور داشت نامزد انتخابات شد و این بار نه تنها خود شکست خورد بلکه به اندازه سهم خویش سبب شکست جریان اصلاح طلبی شرق مازندران نیز شد چرا که اصلاح طلبان شرق مازندران در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با وجود آنکه در مجموع ارای بیشتری را کسب نموده بودند اما به دلیل تکثر کاندیدا، صحنه انتخابات را به رقیب اصوگرای خود واگذار کردند.

این نظر توسط ناشناس در تاریخ 1394/9/14 و 23:18 دقیقه ارسال شده است

سلام با تو جه به اینکه برای هر فردی احترام قایلم ولی قابل تو جه مردم شریف منطقه در این دوره از مجلس به کس رای دهند که دارای سوابق اجرایی بسیار بالا و تجربه کاری باشد .مجلس برای برخی افراد خیلی خیلی بزرگ هست .
آقا وحید دارای چه سوایق اجرایی بوده است .با سخنرانی وحرف زدن نمیشه از حقوق ملت و منطقه دفاع کرد .

این نظر توسط صابر عموزاد در تاریخ 1394/5/6 و 11:49 دقیقه ارسال شده است

سلام
آقا وحید قبلا دست و دل باز نبود موقعی که بچه ها نیم نمره می خواستند نمی داد مجببور می شد دانشجو یک ترم اضافه بخواند . دیر متوجه شد حمایت جمعی از دانشگاهیان از سزدار سازندگی دکتر ایوب برزگرنژاد می باشد.
با تشکر
صابرعموزاد
همکار و جمعی از دانشجویان

این نظر توسط فلاحتی در تاریخ 1394/5/5 و 22:12 دقیقه ارسال شده است

دوره رحمانی ها تمام شده، مگه دوران قاجار که سمتها موروثی باشه، تمامش کنید آقایان رحمانی، اصلاحات ديگه از حضرتعالی حمایت نمیکنه و شما فقط رای اصلاحات را ضایع میکنید و بدون بینش صحیح وارد عرصه میشود،از شما عذر خواهی میکنم که تند صحبت میکنم، چون واقعا رای اصلاحات را تا بحال ضایع کردید، مکتب نظرو درج کن لطفا، اگه ادعای بی طرفی دارید

این نظر توسط جواد در تاریخ 1394/4/1 و 14:27 دقیقه ارسال شده است

با سلام آقای ناشناس
شما اگر دین ندارید آزاده باشید مرد بودن صفتی هست که نمیشه به هرکس داد دکتر وحید رحمانی در سن 17 سالگی در دوران نوجوانی عازم جبهه های حق علیه باطل جهت پاسداری از خاک کشور شد و اینگونه تهمت ها که ذکر کردید وصله های چسبیدنی به ایشان نیست . و نوشتن این مطلب از طرف شما نشان از اقبال بالای دکتر در انتخابات دهم دارد امیدوارم خداوند شما را به راه راست هدایت نماید

این نظر توسط روزبه در تاریخ 1394/3/5 و 15:41 دقیقه ارسال شده است

مديرمحترم سايت وزين مكتب بهشهر باسلام. وسپاس از پيگيري هاي شما درجهت حضور هرچه پررنگترمردم در سرنوشت خود يعني انتخابات مجلس شوراي اسلامي.بايد به عرض انوار شما و خوانندگان محترم سايت مكتب بهشهر برسانم كه شيخ قطعا و مطمئنا بشرط حيات در انتخابات بعنوان كانديدا حضور پيدا خواهند نمود واگر هم بهردليلي حضورپيدا ننمودند به خاطر اعتقادي كه به اين امر مهم كه مردم قيم ووكيل درتصميمات سياسي نيازي ندارند از هيچكس ولو نزديكترين افرادبايشان حمايت نخواهندكرد.واين افراد ذكرشده در كامنت بالا يعني اخوانشان به همان دلايل مطروحه بعلاوه چندمشكل ديگر "..................." سلب شد.لذا شيخ هرگز ازاين عنصر ......حمايت نخواهند كرد.البته از يك سو نگري سياسي مديريت اين سايت هم جاي گلايه هست كه ان شاء الله سرفرصت.
پاسخ : مدیریت مکتب بهشهر:
روزبه جان سلام،ما نسبت به هیچ کاندیدی خصومت نداریم اما انتقادات و نظرات خود را بیان می کنیم.حاضریم هر مطلبی را از قول هر کاندیدی که تمایل داشته باشد با مردم در میان بگذارد بیان کنیم.حمایت شما را از کاندید محبوب خودتان شیخ اصلاحات تحسین میکنیم.اگر از طرف این وبلاگ جسارتی به شخصی شد-که ما این قصد را نداشتیم وهدفمان احترام به همه عزیزان است-عذر ما را پذیرا باشید.
پاسخ : ضمنا قسمتی از نظر روزبه که اشاراتی به تاریخ بیت شریف رحمانی داشت و برای ما مبهم بود و مناسب ندیدیم حذف کرده و به جای آن "..........." را قرار دادیم.

این نظر توسط ناشناس در تاریخ 1394/3/2 و 14:11 دقیقه ارسال شده است

بیت شریف رحمانی باید صالح و سالم و حسن شهرت داشته باشد نه خود فرد کاندید که خود دارای مسائل اخلاقی و... در دوران انشجوئی در تبریز و ... دارد
چرا اخوی بزرگ انها شیخ علی اصغر رحمانی خلیلی که سابقه سیاسی و نمایندگی دارد از ایشان حمایت نمی کند
چه کسی از ایشان دعوت نموده است جز تعدادی از خلیل شهر و با حمایت شهرداری و شورا که نماینده کل مردم نیستند
چه می شود ........
پاسخ : مطالبی که دوست عزیز ما عرض کردند مستند نمی باشد،در هر صورت هر فردی می تواند وارد عرصه شود و شرط اصلی تایید شورای نگهبان و حمایت مردم است.
پاسخ : مطالبی که دوست عزیز ما عرض کردند مستند نمی باشد،در هر صورت هر فردی می تواند وارد عرصه شود و شرط اصلی تایید شورای نگهبان و حمایت مردم است.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی